تماس با ما

تماس با شخص : Tina Liu

شماره تلفن : +86 13692217131

WhatsApp : +008613692217131

Free call

نحوه انتخاب عینک ایمنی لیزری

November 5, 2021

آخرین اخبار شرکت نحوه انتخاب عینک ایمنی لیزری

پس چگونه باید عینک ایمنی لیزری را انتخاب کنیم؟سطوح ایمنی اولیه عینک لیزری در جهان ANSI Z136 و CE EN207 است.

سطوح ایمنی و میله‌ها و مهم‌ترین معیارهای راهنمایی برای انتخاب عینک لیزری، علاوه بر گواهی ایمنی UV، می‌تواند نکات زیر را نیز در نظر بگیرد:

1، پارامترهای لیزر: طول موج خروجی (چه طول موج های متعدد)، عرض پالس، چگالی توان.

2، چگالی نوری عینک لیزری (OD): هر چه مقدار OD قابل توجه تر باشد، توانایی محافظت از عینک های محافظ لیزری قوی تر است.

3، عبور نور مرئی، هرچه ضریب عبور بیشتر باشد، دید بصری بهتر است.ضریب عبور برخی از عینک های محافظ لیزری کمتر از 20 درصد یا حتی تا حدود 10 درصد خواهد بود.در این زمان، روشنایی کمکی اضافی باید در نظر گرفته شود.

4، سبک عینک لیزری: عینک لیزری را می توان در قسمت بیرونی عینک نزدیک بینی استفاده کرد.اندازه عینک لیزر مناسب است، آیا عینک لیزری می تواند به طور موثر بازتاب و شکست نور را از همه جهات مسدود کند.

آخرین اخبار شرکت نحوه انتخاب عینک ایمنی لیزری  0

آ.طول موج چیست؟

طول موج چیست؟لیزرها دارای طول موجی مشابه نور معمولی هستند که از نور مادون قرمز تا اشعه ماوراء بنفش متغیر است.طول موج ها در حدود چند هزار نانومتر یا کمتر هستند.هر چه به نور فرابنفش نزدیکتر می‌شوید، طول موج لیزر کوتاه‌تر می‌شود که می‌تواند صدها نانومتر یا بیشتر جزئی باشد.

بOD (چگالی نوری) چیست؟

چگالی نوری چیست؟خاصیت پیچیده ای از یک ماده که انتشار نور را کند می کند و اثر انکساری ایجاد می کند.

جانتقال چیست؟

انتقال چیست؟در شار نور فرودی که از سطح تابشی یا سطح برخوردی محیط به طرف دیگر خارج می شود، نسبت انرژی تابشی پرتاب شده و عبوری از جسم به کل انرژی تابشی پرتاب شده بر روی جسم را گذر جسم می گویند. .

دعینک ایمنی لیزری را با توجه به محیط کاری واقعی انتخاب کنید

با توجه به محیط کار واقعی برای انتخاب عینک ایمنی لیزری.عینک لیزری: تضعیف یا جذب انرژی لیزر که عمدتاً در پردازش لیزر، آزمایشگاه‌های نوری و سایر مکان‌های کاری استفاده می‌شود.

از طریق مقدمه بالا، من معتقدم که شما عینک ایمنی لیزری را درک می کنید و می توانید عینک ایمنی لیزری آنها را با توجه به وضعیت واقعی آنها انتخاب کنید.در نهایت نکات گرم، چشم ها آسیب پذیرترین قسمت های ما هستند، توجه داشته باشید که زیاد از چشم استفاده نکنید.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

sales@laserpair.com
+008613692217131
LP13692217131
sales16_409
+86 13692217131